x
Teslimat Koşulları
TESLİMAT KOŞULLARI
  • Siparişinizin onaylanmasından sonra "Hesabım" bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.

  • Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak hergün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 18.30’dan sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

  • Siparişleriniz 3 ile 6 gün içerisinde teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir. 

  • İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz. 

  • Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.

ÖNEMLİ BİLGİ:

Kapıda ödemelerde sadece değişim imkanı vardır. Siteden kredi kartı ile alımlarda İade/Değişim bulunmaktadır.
Not: Kampanyalı fırsat ürünlerinde ise iade ve değişim yoktur.


• Adrese teslimatta tüm kargolar Sürat Kargo aracılığıyla sizlere teslim edilmektedir. 

• Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

• Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak veya anlaşmalı kargo şirketimizin sitesinden ulaşabilirsiniz. 

** Sürat Kargo takibi için; www.suratkargo.com adresinden "E-Ticaret Siparişlerinizin Takipleri" Bölümünden www.bigdart.com.tr seçeneği ile Sipariş Numaranız ( SP******) yardımıyla yapabilirsiniz.

 **Aras Kargo takibi için;   www.araskargo.com   adresinden "E-Ticaret Siparişlerinizin Takipleri" Bölümünden www.bigdart.com.tr seçeneği ile Sipariş Numaranız ( SP******) yardımıyla yapabilirsiniz.

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ 

Adres değişikliği taleplerinizi destek@bigdart.com.tr adresine mail atarak veya "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Mesajlar" bölümünden iletebilirsiniz. 

                  BIG DART STİL REHBERİNE ABONE OLUN !
Müşteri Hizmetleri
0212 504 05 07
0506 153 34 47
adres ve iletişim bilgileri
Tel.No : 0212 504 05 07
Adres:
Keresteciler Sit M. Nezih Özmen Mah.
Fatih Cad. Limon Sokak. No: 9
MERTER / İSTANBUL TURKİYE
Copyright © 2016 bigdart.com.tr Tüm Hakları Saklıdır, görseller ve metinler izinsiz kullanılamaz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.